1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ... |   další > | na konec >>
09.04.2022 Jarní výstava

Přijďte se podívat na další Jarní výstavu, která se po nucené covidové přestávce opět vrací! Přijďte se pokochat, nakoupit, nasát jarní atmosféru, setkat se se známými, objevit nové chutě, vůně, načerpat inspiraci...
Těšíme se na vás!

07.12.2019 Vánoční výstava

Vánoční výstava
Spolek holek Moravec, ZO ČSŽ pořádá již tradiční Vánoční výstavu v KD v Moravci. Akce se koná 7.-8.12.2019 vždy od 9 do 17 hodin. Přijďte se vánočně naladit, nakoupit dárky nebo si vyrobit drobné dekorace do našich tvořivých dílen, které se konají v rámci výstavy každý den od 14 do16 hodin.

31.08.2019 Charitativní akce Tajuplný ostrov

Na sobotu 31.8.2019 jsme pro vás připravily další charitativní akci, tentokrát s podtitulem Tajuplný ostrov. Akce se bude konat od 14 hodin na hřišti u hasičky a těšit se můžete na skákací hrad, malování na obličej a spoustu soutěží pro děti. Výtěžek z této akce bude věnován neziskové organizaci Popálky, která pomáhá lidem s popáleninami. Přijďte se pobavit a podpořit dobrou věc!

16.08.2019 Moravecké keškování

Před časem jsme pro vás spustily další zábavnou záležitost, Moravecké keškování. Na různá místa po Moravci jsme ukryly barevné krabičky s malými poklady, které můžete při procházce hledat. Pravidla, mapa úkrytů i fotografické či slovní nápovědy najdete na FB skupině Moravecké keškování. Pro ty z vás, kdo nemáte Facebook, jsme připravily tištěnou verzi a ta bude k dispozici na Charitativní akci Tajuplný ostrov 31.8. Přidejte se do FB skupiny nebo si přijďte vyzvednout tištěný materiál a zapojte se i vy do této zábavné hry.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ... |   další > | na konec >>