Ohlédnutí:

Ohlédnutí

Zde najdete informace o akcích, které již proběhly
28.11.2014 Zájezd na muzikál Antoinetta - královna Francie

Páteční zájezd na muzikál Antoinetta - královna Francie byl pro všechny zúčastněné obrovským zážitkem. Cesta autobusem proběhla bez nejmenších potíží a před 17. hodinou jsme byli před divadlem. Všichni účastníci byli v divadle nadšeni báječnými místy ve 3. - 5. řadě, díky kterým jsme měli herce téměř nadosah ruky. Skvělé výkony Moniky Absolonové, Lukáše Pečenky, Davida Uličníka, Petera Strenáčika, Jitky Jackuliak a dalších, bohaté kostýmy a hlavně poutavý příběh o životě a smrti poslední francouzské královny, zanechaly ve všech hluboký zážitek. Spolek holek může tento muzikál vřele doporučit!

25.11.2014 Adventní tvoření

Na Adventní tvoření jsme se sešly v místním KD už od 16 hodin. Potěšením pro pořadatelky bylo, že se mezi účastnicemi objevily i nové tváře, které s radostí přivítaly tuto aktivitu. V tvorbě vítězily adventní věnce a dekorace na stůl i na dveře, vyrobilo se však i několik dekorativních stromečků k ozdobě vchodů domů. Akce se zúčastnily i dvě děti, které si o to víc svoji dílničku užily. A protože nápadů na tvorbu bylo více než času, několik "tvořitelek" se sešlo ještě ve středu večer, aby dokončily, co v úterý nestihly. Přejeme krásný advent všem!

25.10.2014 Podzimní burza oblečení

I tentokrát byl sál KD nacpaný oblečením tak, že až praskal ve švech. Sešlo se nám celkem 31 prodávajících. Nakupujících přišlo téměř stejné množství a odcházeli s plnými taškami a spokojeni. Akci hodnotíme jako úspěšnou a na jaře čekejte další kolo!