16.08.2019 Moravecké keškování

Před časem jsme pro vás spustily další zábavnou záležitost, Moravecké keškování. Na různá místa po Moravci jsme ukryly barevné krabičky s malými poklady, které můžete při procházce hledat. Pravidla, mapa úkrytů i fotografické či slovní nápovědy najdete na FB skupině Moravecké keškování. Pro ty z vás, kdo nemáte Facebook, jsme připravily tištěnou verzi a ta bude k dispozici na Charitativní akci Tajuplný ostrov 31.8. Přidejte se do FB skupiny nebo si přijďte vyzvednout tištěný materiál a zapojte se i vy do této zábavné hry.

08.12.2018 Vánoční výstava

V sobotu 8.12. a v neděli 9.12. pořádá Spolek holek již tradičně Vánoční výstavu. Letos je přislíbena účast ještě většího množství vystavovatelů než jindy, bude se tedy jistě na co těšit.
Budou připraveny i dětmi oblíbené tvořivé dílny (vždy od 14 do 16 hodin) - v sobotu si vyrobíme Zimní okýnko a v neděli pak Zasněžený svícen.
V kavárničce se pak budete moci občerstvit kávou nebo malým zákuskem.
A samozřejmě i punč bude připraven!
Věříme, že se vám bude výstava líbit..

02.12.2018 Rozsvěcení adventního stromu

O první adventní neděli, 2.12. nás čeká Rozsvěcení adventního stromu, bez toho by přece advent nemohl začít!
Sejdeme se v 16.50 u pošty s lampiony či lucernami a v 17 hodin odsud vyrazí lampionový průvod ke kulturnímu domu. Po příchodu vás potěší kulturní program i malé občerstvení.
Přijďte, bez vás by to nebylo ono!

30.11.2018 Adventní tvoření

V pátek 30.11.od 16 hodin si s námi můžete vyrobit adventní věnec nebo svícen. Čekat vás budeme sále moraveckého kulturního domu, s sebou si vezměte dobrou náladu, 60,- Kč na věnec nebo 25,- Kč na svícen, případně svíčky či baňky na dozdobení vlastniho výtvoru. Těšíme se na vás!