Svet-Stranek.cz
Spolek holek Moravec

<< na začátek | < předchozí   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ... |   další > | na konec >>
08.12.2018 Vánoční výstava

V sobotu 8.12. a v neděli 9.12. pořádá Spolek holek již tradičně Vánoční výstavu. Letos je přislíbena účast ještě většího množství vystavovatelů než jindy, bude se tedy jistě na co těšit.
Budou připraveny i dětmi oblíbené tvořivé dílny (vždy od 14 do 16 hodin) - v sobotu si vyrobíme Zimní okýnko a v neděli pak Zasněžený svícen.
V kavárničce se pak budete moci občerstvit kávou nebo malým zákuskem.
A samozřejmě i punč bude připraven!
Věříme, že se vám bude výstava líbit..

02.12.2018 Rozsvěcení adventního stromu

O první adventní neděli, 2.12. nás čeká Rozsvěcení adventního stromu, bez toho by přece advent nemohl začít!
Sejdeme se v 16.50 u pošty s lampiony či lucernami a v 17 hodin odsud vyrazí lampionový průvod ke kulturnímu domu. Po příchodu vás potěší kulturní program i malé občerstvení.
Přijďte, bez vás by to nebylo ono!

30.11.2018 Adventní tvoření

V pátek 30.11.od 16 hodin si s námi můžete vyrobit adventní věnec nebo svícen. Čekat vás budeme sále moraveckého kulturního domu, s sebou si vezměte dobrou náladu, 60,- Kč na věnec nebo 25,- Kč na svícen, případně svíčky či baňky na dozdobení vlastniho výtvoru. Těšíme se na vás!

01.09.2018 5. Charitativní akce

Na sobotu 1.9.2018 jsme si pro vás připravily další Charitativní akci s podtitulem "Setkáme se v ZOO", jejíž výtěžek poputuje tentokrát opět na dětské oddělení Nemocnice v Novém Městě na Moravě na nákup vybavení tohoto nově vybudovaného oddělení.
Od 14 do 17 hodin budou pro děti připraveny soutěže a kvízy, za jejichž splnění získají malou sladkou odměnu.
Od 17 hodin uvidíte ukázku historického šermu, kterou si užijí malí i velcí.
Součástí akce bude skákací hrad, malování na obličej i možnost projížďky na koni.
Akce proběhne na dětském hřišti u hasičky v Moravci.
Na místě budou k zakoupení "spolkoholkové" náramky a čelenky, jejichž koupí přispějete na dobrou věc.
Těšíme se na vás, těšte se i vy na nás!