01.09.2018 5. Charitativní akce

Na sobotu 1.9.2018 jsme si pro vás připravily další Charitativní akci s podtitulem "Setkáme se v ZOO", jejíž výtěžek poputuje tentokrát opět na dětské oddělení Nemocnice v Novém Městě na Moravě na nákup vybavení tohoto nově vybudovaného oddělení.
Od 14 do 17 hodin budou pro děti připraveny soutěže a kvízy, za jejichž splnění získají malou sladkou odměnu.
Od 17 hodin uvidíte ukázku historického šermu, kterou si užijí malí i velcí.
Součástí akce bude skákací hrad, malování na obličej i možnost projížďky na koni.
Akce proběhne na dětském hřišti u hasičky v Moravci.
Na místě budou k zakoupení "spolkoholkové" náramky a čelenky, jejichž koupí přispějete na dobrou věc.
Těšíme se na vás, těšte se i vy na nás!

03.08.2018 Letní kino na nádvoří zámku

Je léto a tak jsme si pro vás připravily letní překvapení. Jaké? Přece Letní kino na nádvoří zámku! V pátek 3.8. vám promítne s pohádku Černovice a v sobotu 4.8. film Tátova volba. To vše se odehraje na nádvoří zámku na Moravci od cca 21 hodin. Vstupné je zdarma, tak neváhejte a přijďte!

20.04.2018 Tajemství staré bambitky

Tajemství staré bambitky
V pátek 20.4. od 18 hodin se na vás bude v KD v Moravci těšit krásná hrnčířka Anička, princ Jakub, strašný loupežník Karaba i (z)rádci Lorenc a Ferenc.. Jen blázen by si nechal ujít tuhle skvělou pohádku v podání ochotníků z Rozsoch! Vstupné pro dospělého činí 60,- Kč, pro děti 30,- Kč. Vstupenky jsou ke koupi v předprodeji na OÚ v Moravci nebo u pí. Kachlíkové (tel. 728347215). Kapacita sálu je omezena, neváhejte ani chvíli!

24.03.2018 Jarní výstava

Jarní výstava
Na víkend 24.-25.3.2018 pro vás chystáme další Jarní výstavu, na které bude jako již tradičně k vidění i ke koupi spousta zajímavých výrobků. Přijďte se podívat, těšíme se na vás! Kromě toho pro vás bude připraveno i občerstvení a po oba dny od 14 do 16 hodin malá dílnička pro děti.