<< na začátek | < předchozí   | ... 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | ... |   další > | na konec >>
10.12.2016 Vánoční výstava

Vánoční výstava
Máme tu konec roku a to znamená, že pro vás chystáme další Vánoční výstavu. Ta se bude konat 10. a 11.12. v moraveckém kulturním domě a i letos se máte na co těšit. K vidění i ke koupi zde budou háčkované ozdoby na stromeček, dětské oblečení, keramika, mýdla, čaje, bylinné sirupy, med, svíčky, perníky, výrobky dětí z MŠ a spousta dalších. Chybět nebude ani betlém. Ty budou letos k vidění rovnou dva, z toho jeden historický.
Samozřejmě jsme nezapomněly ani na dílničky, v sobotu si vyrobíme vysoký svícen a v neděli pro změnu svícen leptaný. Každá z dílniček bude stát 25,- Kč.
Další letošní novinkou bude také "Vánoční kavárnička", ve které si můžete dát kávu či kousek něčeho sladkého, posedět, popovídat si...
A nebudete ochuzeni ani o alko či dětský punč.

27.11.2016 Rozsvícení adventního stromu

Rozsvícení adventního stromu
Rozhodli jsme se uspořádat novou akci, ze které bychom pro roky příští chtěly udělat tradici..

Přijďte s námi v neděli 27.11. v 17 hodin slavnostně rozsvítit vánoční strom u KD.
Připraven je kulturní program i občerstvení.

25.11.2016 Adventní tvoření

Adventní tvoření
POZOR!!! Změna termínu!!! Tvořit budeme až v pátek 25.11. od 16 hodin v místním KD!!!

Tradičně budeme vyrábět adventní věnce z přírodních materiálů a pro děti bude připravena samostatná dílnička, kde si vytvoří vánoční aranžmá - svícen.
Cena: 60,- Kč/věnec (v ceně je polystyrenový korpus, chvojí + veškeré přírodní materiály k dozdobení)
Cena dílničky pro děti: 20,- Kč/aranžmá (v ceně je veškerý materiál)
S sebou: dobrou náladu, případně svíčky nebo baňky na dozdobení vlastního výrobku
Těšíme se na vás!

16.10.2016 Co takhle svatba, princi?

Co takhle svatba, princi?
Jak možná tušíte, už zase na vás něco chystáme... ;-) Co byste říkali třeba na krásnou pohádku s písničkami Co takhle svatba, princi? v podání bystřického Divadla Beze Jména? Známé melodie si můžete společně s herci zazpívat 16.10 do 15 hodin v KD v Moravci. Herce bude tradičně doprovázet živý orchestr. Od pondělí 26.9. bude spuštěn předprodej vstupenek na OÚ v Moravci, tak neváhejte!