<< na začátek | < předchozí   | ... 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | ... |   další > | na konec >>
05.03.2016 Princezna ze mlejna

Princezna ze mlejna
5.3.2916 v 15 hodin uvede Divadlo Beze Jména v KD v Moravci další skvělou pohádku. Princeznu ze mlejna není jistě nutné představovat, jen chceme ještě dodat, že celé představení je doprovázeno úžasným živým orchestrem. Vstupenky si můžete koupit v předprodeji na Obecním úřadě v Moravci v běžných úředních hodinách nebo u Spolku holek Moravec za 50,- Kč nebo až na místě za 70,- Kč. Přijďte si udělat hezké odpoledne! Přijďte s dětmi, s vnoučaty, nebo klidně i jen sami, rozhodně nebudete litovat! Srdečně zve Spolek holek Moravec!

12.12.2015 Vánoční výstava

Vánoční výstava
Spolek holek Moravec všechny srdečně zve na tradiční Vánoční výstavu, která se bude v KD v Moravci konat 12.-13.12.2015 vždy od 9 do 17 hodin. Nenechte si ujít příležitost načerpat inspiraci, případně nakoupit drobné dárky. Po oba dny budou od 14 do 16 hodin probíhat dílny, na kterých si děti vyrobí v sobotu rybičku z pediku a v neděli drátěnou ozdobu. Přijďte, těšíme se na vás!

24.11.2015 Adventní tvoření

Adventní tvoření
24.11.2015 od 16 hodin pořádá Spolek holek Moravec tradiční Adventní tvoření. Sejdeme se v ZŠ v Moravci
Budeme vyrábět adventní věnce z přírodních materiálů
a pro děti bude připravena samostatná dílnička, kde si vytvoří
vánoční aranžmá na stůl
Cena: 60,- Kč/věnec (v ceně je polystyrenový korpus, chvojí + veškeré materiály k dozdobení)
Cena dílničky pro děti: 30,- Kč/aranžmá (v ceně je veškerý materiál)
S sebou: dobrou náladu, případně svíčky nebo baňky na dozdobení vlastního výrobku

08.11.2015 Princové jsou na draka

Princové jsou na draka
8.11. od 15 hodin sehraje v moraveckém kulturním domě Divadlo Beze Jména při ZUŠ z Bystřice nad Pernštejnem báječnou pohádku s písničkami Princové jsou na draka. Nenechte si tuto jedinečnou podívanou ujít a přijďte se podívat. Tato známá pohádka plná veselých písniček se bude jistě líbit malým i velkým a zážitek bude umocněn i tím, že divadlo vystoupí spolu s vlastním živým orchestrem! Vstupné v předprodeji bude stát 50,- Kč, na místě 70,- Kč. Předprodej bude probíhat na Obecním úřadě v Moravci příp. prostřednictvím Spolku holek Moravec. Těšíme se na vás!