02.09.2017 4. charitativní akce

Na sobotu 2.9. pro vás máme připravenou další charitativní akci, tentokrát s podtitulem Putování za čmeláčky. Od 13.30 do 18.00 hodin budou pro děti připraveny soutěže, hádanky a kvízy, za jejichž splnění získají malou odměnu.
Pro zpestření vystoupí od 14.30 do 15.30 Jarda Hypochondr se svými hosty VW své Hypochondr show.
Výtěžek z akce bídě tentokrát věnován handicapovanému Petříkovi ze Strážku na nákup rehabilitačního kočárku.
Počasí domluveno ;-), občerstvení zajištěno, tak prijďte, Těšíme se na vás!

28.04.2017 Rozpaky zubaře Svatopluka Nováka

Servírujeme vám horkou novinku!!
Jednaly jsme s divadelními ochotníky ze spolku Vířina a ti nám přijedou 28.4. od 19.30 hodin sehrát komedii Rozpaky zubaře Svatopluka Nováka. Jedná se o komedii ze zubařské ordinace a nerozhodný zubař Svatopluk Novák bude potřebovat vaši pomoc! Divadlo je koncipováno tak, že diváci sami rozhodují o tom, kterým směrem se bude příběh dále ubírat. Proto sledujte naše stránky, ať víte mezi prvními, až spustíme prodej vstupenek! Tohle si nemůžete nechat ujít!!
Těšíme se na vás!

08.04.2017 Jarní výstava

Jarní výstava
Na sobotu 8.4. a neděli 9.4. pro vás připravujeme další ročník Jarní výstavy. Přijďte se podívat do moraveckého KD a nebudete litovat! Čekají vás tu perniky, sirupy, čaje, háčkované i malované kraslice, malovaná trička, keramika, prace dětí z MŠ, čelenky, náramky, košíky z papíru, výrobky z pediku a spousta dalších. Navíc jsou pro vás připraveny báječné dílničky, které se těší stále větší oblibě. Budou probíhat oba dny od 14 do 16 hodin a v sobotu si zde můžete vyrobit jarní misku a v neděli pak Aranžmá na dveře. Těšíme se na vás!

09.03.2017 Ať přiletí čáp, královno! - ZRUŠENO!!

Pro všechny, kteří netrpělivě očekávají divadelní představení Ať přiletí čáp, královno! Divadla Beze Jména, máme špatnou zprávu. Bohužel se nám nepodařilo skloubit volné termíny Divadla Beze Jména s volnými termíny místního KD, proto se letošní jaro budeme muset bez pohádky obejít. Jsme však v jednání s jinou divadelní společností, která by k nám snad mohla zavítat koncem dubna se zajímavou komedií. Dokud však nebude vše ujednáno, nebudeme víc prozrazovat. Takže sledujte naše stránky zde nebo na fb, ať vám nic neuteče!