09.03.2018 Manželství na druhou aneb Barillonova svatba

Již tento pátek, 9.3.2018 od 19.30 můžete shlédnout představení ochotnického spolku Vířina z Víru s názvem Manželství na druhou aneb Barillonova svatba. Věříme, že vás tato komedie potěší a pobaví minimálně stejně jako loňské vírské představení, které jste měli možnost také vidět. Proto neváhejte a přijďte v hojném počtu. Vstupné pro dospělé činí 60,- Kč, pro děti 30,- Kč.
Lístky si můžete koupit v předprodeji u paní Hublové na Obecním úřadě v Moravci.

09.12.2017 Vánoční výstava

Již tento víkend, 9.-10.12.2017 pořádáme Vánoční výstavu. Přijďte, nebudete litovat! Těšit se můžete například na perníčky, háčkované ozdoby, drátěné výrobky, betlémy, výrobky z kukuřičného šustí, bylinné sirupy, klubíčka snů a spoustu dalších. Po oba dny budou od 14 do 16 hodin připraveny dílničky pro děti, v sobotu si děti vyrobí Vysoký svícen, v neděli pak Adventní dekoraci.

03.12.2017 Rozsvícení adventního stromu

Přijďte s námi slavnostně rozsvítit náš vánoční strom u KD.
Akce se koná v nedělideli 3.12.Sraz s lampiony v 17 hodin u pošty, odkud půjde průvod ke KD. Od 17.15 bude u KD probíhat kulturní program, na jehož konci všichni společně rozsvítíme vánoční strom a zahájíme tak letošní adventní čas. Občerstvení zajištěno, přijďte, těšíme se na vás!

01.12.2017 Adventní tvoření

Adventní tvoření již dnes! Přijďte si za pár korun vyrobit adventní věnec nebo svícen!
Tvořit budeme od 16 hodin v KD v Moravci!
Těšíme se na vás