<< na začátek | < předchozí   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ... |   další > | na konec >>
03.12.2017 Rozsvícení adventního stromu

Přijďte s námi slavnostně rozsvítit náš vánoční strom u KD.
Akce se koná v nedělideli 3.12.Sraz s lampiony v 17 hodin u pošty, odkud půjde průvod ke KD. Od 17.15 bude u KD probíhat kulturní program, na jehož konci všichni společně rozsvítíme vánoční strom a zahájíme tak letošní adventní čas. Občerstvení zajištěno, přijďte, těšíme se na vás!

01.12.2017 Adventní tvoření

Adventní tvoření již dnes! Přijďte si za pár korun vyrobit adventní věnec nebo svícen!
Tvořit budeme od 16 hodin v KD v Moravci!
Těšíme se na vás

02.09.2017 4. charitativní akce

Na sobotu 2.9. pro vás máme připravenou další charitativní akci, tentokrát s podtitulem Putování za čmeláčky. Od 13.30 do 18.00 hodin budou pro děti připraveny soutěže, hádanky a kvízy, za jejichž splnění získají malou odměnu.
Pro zpestření vystoupí od 14.30 do 15.30 Jarda Hypochondr se svými hosty VW své Hypochondr show.
Výtěžek z akce bídě tentokrát věnován handicapovanému Petříkovi ze Strážku na nákup rehabilitačního kočárku.
Počasí domluveno ;-), občerstvení zajištěno, tak prijďte, Těšíme se na vás!

28.04.2017 Rozpaky zubaře Svatopluka Nováka

Servírujeme vám horkou novinku!!
Jednaly jsme s divadelními ochotníky ze spolku Vířina a ti nám přijedou 28.4. od 19.30 hodin sehrát komedii Rozpaky zubaře Svatopluka Nováka. Jedná se o komedii ze zubařské ordinace a nerozhodný zubař Svatopluk Novák bude potřebovat vaši pomoc! Divadlo je koncipováno tak, že diváci sami rozhodují o tom, kterým směrem se bude příběh dále ubírat. Proto sledujte naše stránky, ať víte mezi prvními, až spustíme prodej vstupenek! Tohle si nemůžete nechat ujít!!
Těšíme se na vás!