<< na začátek | < předchozí   | ... 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | ... |   další > | na konec >>
14.07.2016 Co vás čeká - závěr

Vánoční výstava, která se bude konat 10. a 11.12., pak bude vyvrcholením naší práce a milým ukončením aktivit našeho spolku pro letošní rok.

13.07.2016 Co vás čeká - pokračování

Další akcí, která bude následovat, bude divadelní představení Divadla Beze Jména z Bystřice nad Pernštejnem. Tentokrát nám v místním KD sehrají pohádku Co takhle svatba, princi? Z důvodu velkého vytížení souboru je termín prozatím v jednání, předběžně by to snad mohlo být 16.10. Sledujte naše webové stránky, jakmile bude termín definitivní, informaci ihned zveřejníme.

Protože kultury není nikdy dost, během listopadu se vydáme na nějaké představení do Prahy. Titul i termín v současné době pečlivě vybíráme, informace najdete zde.

Listopad bude pro nás velice náročný měsíc, protože koncem měsíce budeme jako již tradičně pořádat Adventní dílny, kde si maminky (případně babičky, tatínci, dědečci, tetičky, strýčkové....) vyrobí adventní věnec na dveře či na stůl a děti se pak zabaví při své vlastní dílničce. Termín konání těchto dílen si můžete poznačit už teď, bude to 24.11. V řešení je pouze místo konání - kulturní dům nebo družina ZŠ. S blížícím se termínem bude upřesněno.

Novinkou letos, avšak věříme že tradicí pro roky příští, bude slavnostní rozsvícení vánočního stromu, které připravuje Spolek holek Moravec ve spolupráci s místním SDH na 26.11. Těšit se můžete na kulturní zážitek i malé občerstvení. Přesný čas rozsvěcení bude upřesněn.

12.07.2016 Co vás čeká

Po delší odmlce, se vám znovu hlásíme s informacemi, co od nás můžete ve dnech budoucích očekávat.

Nejprve se s námi budete moci setkat na tradiční Výstavě květin, která se koná v Moravci koncem srpna. Termín zatím neznáme, ale určitě tam budeme! U našeho stolečku si budete moci zakoupit naše náramky a přívěsky, nově ale také brože, čelenky a další. Koupí těchto výrobků uděláte radost nejen sobě, ale i dětem na dětském oddělení novoměstské nemocnice, neboť tržba z prodeje těchto výrobků bude použita na nákup volnočasových aktivit pro děti, které zde musí trávit své dny.

Další akce, která nás čeká, bude 3.9. již III. ročník Charitativní akce pro dětské oddělení novoměstské nemocnice, který bude letos spojen s akcí Českého rozhlasu Region. Těšit se tedy můžete tradičně na soutěže pro děti, skákací hrad, malování na obličej a další, díky Českému rozhlasu ale i na celodenní vysílání ČRR přímo z naší obce, na písničky na přání, na představení pro děti i na koncert známé osobnosti, jejíž identita je dosud tajena :-).

19.03.2016 Jarní výstava

Jarní výstava
19.-20.3.2016 pořádá Spolek holek Moravec v místním KD Jarní výstavu. K vidění i zakoupení zde budou malované i háčkované kraslice, náušnice, patchworkové výrobky, keramika, drátkované výrobky, korálkové a vyšívané kraslice, sirupy, zástěry, malované tašky, olejomalby, hračky, výrobky z pediku a ze sena, náramky, perníky a mnoho dalších. V sobotu od 14 do 16 bude probíhat tvořivá dílna "Pediková kraslice" a v neděli ve stejnou dobu pak "Jarní aranžmá". Přijďte, nebudete litovat! Všechni srdečně zve Spolek holek Moravec!